tajemnicza brązowa płytka (komora filtrów kabinowych)

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez redhotek » 23 gru 2015, 18:58

Uszanowanie.
Konkurs mam świąteczny dla koleów i koleżanek. Co to za ustrojstwo widoczne na zamieszczonej fotografii? Ta dziwna brązowa płytka znajduje się w komorze gdzie siedzą filtry kabinowe. Autko z kierownicą po prawej stronie, jakby się ktoś zastanawiał. Na fotkach po lewej widać nagrzewnicę, potem rowki, w które wchodzą filtry, a więc płytka znajduje się od strony czołowej samochodu (czyli od strony komory silnika). Za zainteresowanie podziękował. W nagrodę możecie sobie pofolgować przy Wigilii :D
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim!!!

m22.jpg
brązowa płytka

m21.jpg
Avatar użytkownika
 
Od: 28 kwi 2015, 23:18
Posty: 53 (1/3)
Auto: Mazda 2 DE
1.3 benz.
2008

Postprzez smile » 25 gru 2015, 15:08

Ja sobie pofolgowałem więc odpowiadam :)

Rezystor dmuchawy :D
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 13:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Postprzez redhotek » 26 gru 2015, 01:07

No i proszę... Nie ma to jak szybka i celna odpowiedź znawcy :)
Dzięki wielkie za rozwikłanie tej tajemnicy. Męczyło mnie to okrutnie. Żeby nie tworzyć nowego wątku to może dopytam- czy ktoś się orientuje jak dostać się do wiatraka dmuchawy (kółka chomika) w wersji z kierą po prawej? Coś mi się widzi, że trzeba pół deski rozebrać. W wersjach europejskich ponoć widać go po demontażu schowka (co próbowałem, ale niczego takiego tam nie wypatrzyłem). Taka rada dla innych- sprawdzcie sobie czy macie dobrze filtry kabinowe zamontowane- ja miałem po prostu wciśnięty jeden OBOK drugiego i kupę syfu wpadło mi do wiatraka.
Avatar użytkownika
 
Od: 28 kwi 2015, 23:18
Posty: 53 (1/3)
Auto: Mazda 2 DE
1.3 benz.
2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 2 / 121