Oryginalne wycieraczki. Czy są zamienniki?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Oken » 30 wrz 2015, 19:47

Jeśli zły dział proszę moderatora o przeniesienie w odpowiedni.
Siema, Musze wymienić w swojej Mazdzie przednie wycieraczki, i mam pytanie jakie polecacie, ew. gdzie znajdę oryginalne wycieraczki jakie montuje Mazda.
Oken
 

Postprzez Ulver » 1 paź 2015, 19:11

Zapinka jest typowa więc 90% dostępnych na rynku wycieraczek będzie pasować. Kwestia dobrania długości piór.
Od roku używam płaskich wycieraczek firmy Motgum i nie mam zastrzeżeń, zwłaszcza że cena jest niewiele wyższa od marketowych a nadal dobrze zbierają.
Na początku piszczały ale okazało się że wystarczy zmienić kąt natarcia wycieraczek.
 
Od: 15 sty 2015, 17:53
Posty: 33 (0/3)
Auto: Mazda 2 DE 1349ccm 86KM '08

Postprzez iparts » 20 paź 2015, 08:42

Ja polecam Denso hybrydowe, nie należą może do najtańszych ale według mnie jeśli ktoś ma taką możliwość finansową to warto. Wycieraczki dobrze odprowadzają wodę, są ciche i wytrzymałe. Prosiłbym aby nie traktować tego postu jako niepotrzebnej reklamy produktu ponieważ ta opinia opiera się na moim doświadczeniu z tymi wycieraczkami. Podejrzewam że jeśli jest na forum ktoś kto miał w swoim aucie powyższe wycieraczki zgodzi się ze mną, że są po prostu dobre.
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 5 sie 2014, 13:50
Posty: 324 (1/5)
Skąd: Warszawa
Auto: CX-9 TB 3.7L 277KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121