Bezpiecznik od wspomagania proszę o pomoc :) – rozwiązanie :)

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Razel » 18 sie 2016, 10:03

Mam problem z bezpiecznikiem odpowiadający od pompy wspomagania a dokładnie nazywa się to układ wspomagania z instrukcji wiem że powinien być 80A ale interesuje mnie jak on wygląda bo muszę taki kupić. Pewnie ktoś powie to wyciągi i masz wzór no i tu jest problem bo u mnie go nie ma tylko jakiś palant poprzedni właściciel zlutował <glupek2> <co?> <płacze> Jeśli ktoś mógłby mi pokazać realne foto lub z jakiegoś sklepu byłbym bardzo wdzięczny :) Dodam jeszcze że mowa o Mazda3 rok 2011 2,2Diesel

Temat nie aktualny bo rozwiązany, niech moderator zdecyduje czy leci w kosz czy komuś się przyda :) oczywiście nie było wyjścia innego jak ASO koszt 56zł <oczy> chyba trochę dużo sobie życzą ale nie miałem wyjścia – poniżej foto jak to wygląda może ktoś będzie potrzebował :P
Załączniki
m1.jpg
m2.jpg
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2013, 14:22
Posty: 43 (8/2)
Auto: Mazda 3, rok 2011, 2,2 Diesel

Postprzez KMBak » 8 wrz 2016, 10:50

Nie wiem czy to nie powinno być w "podwozie". Tyle lat na forum, historia pracy jako moderator... I dalej nie wiem. Bez sensu są te podziały na naszym forum. Powinno być więcej grup...

A wątek uważam powinien zostać.
>> Facebook: Konrad >> Forum: Moja obecna Mazda 6 >> Forum: Moja była Mazda 3 Obrazek
Blue inside & red outside!
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 12 lis 2011, 14:36
Posty: 3819 (129/80)
Skąd: Wrocław
Auto: Jest: Mazda 6 2.5 Sky-G SkyPassion 2016
Była: Mazda 3 1.6 MZR Kirei 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323