Zbieżność kół

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez zawias » 19 cze 2012, 14:03

Witam
problem mam mianowicie byłem na regulacji zbieżności na stacji diagnostycznej po regulacji niby ok ale miałem kierownice przekręcona w prawo więc pojechałem na ustawienie geometra komputerowo i się okazało ze man zbieżność złą o 4 mm Pan mechanik ustawił mi na +1 po czym ustawił kierownice na wprost i było wszystko ok Po pewnym czasie coś mnie kusiło i pojechałem sprawdzić zbieżność na inną stcję diagnostyczną i się okazało ze mam ustawioną na +5 diagnosta zmienił mi na 0 i znowu kierownica przekrzywiona na lewo wiec kolejny raz udałem się na ustawienie geometrii komputerowe i wszystko wróciło do normy tylko że po wjechaniu na ścieżkę stacji diagnostycznej znowu pokazuje +5 i o co chodzi jakim ustawieniem się sugerować ustawieniem komputerowym czy odczytem ze stacji diagnostycznej ?
Początkujący
 
Od: 19 mar 2012, 14:56
Posty: 8

Postprzez ZOOMik » 29 cze 2012, 23:26

zawias napisał(a):Po pewnym czasie coś mnie kusiło

To niech Cię nie kusi <diabełek>
Najlepiej komputerowo w dobrym serwisie, bo w stacjach kontroli pojazdów różnie z tym bywa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 mar 2010, 10:22
Posty: 1997 (7/47)
Skąd: lubelskie
Auto: Mazda 3BL SPORT '09

Postprzez El Duende » 21 wrz 2015, 18:16

:)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2013, 11:26
Posty: 130 (7/5)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323