Mazda 3 2011 BL 1.6 – dokładka subwoofer Boose do zwykłego audio

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez GR3G » 11 sty 2023, 08:55

Witam,

Jak wspomniałem wyżej jestem posiadaczem mazdy 3 z 2011 BL Sedan.

Dzięki temu "forum" udało mi się wymienić głośniki w drzwiach na zwykłe pionki 3-drożne przy zamontowaniu przejściówek z MDF ( na allegro komplet 2 szt. za 25 zł).

Niestety gra to gorzej niż oryginalne zestawy audio Mazdy (nie Boose).

Pytanie dla Was grupowicze, Czy da się do standardowego serwisowego radia (i zestawu Audio) dołożyć wzmacniacz oryginał Boose (który jest montowany pod siedzeniem) i komplet głośników Boose czyli 3 sztuki w ścianie grodziowej bagażnika (jeden subwoofer i dwa mniejsze średniotonowe) ?

Kabla oryginalnego od radia do wzmacniacza nie mam (widocznie w wersjach bez boose serwisowo mazda nie przeciągała tego kabla z radia pod siedzenie)

I Czy ktoś z Was może ma akurat wersje mazdy "sedan" w której jest oryginalnie boose bo z tego co widziałem to miejsca na śruby są w ścianie grodziowej bagażnika, ale otwory na głośnik musiałbym chyba wycinać bo jest "zaznaczone" miejsce na głośnik ale tam jest normalnie blacha więc otwór trzeba by było wycinać na wszystkie trzy sztuki.

a co za tym idzie plastik maskujący za zagłówkami tylnej kanapy niema dziurek w miejscach gdzie powinny być głośniki (chyba że on ma być taki jednolicie zabudowany i w wersji z Boose i w mojej wersji czyli bez opcji z głośnikami w ścianie grodziowej bagażnika).

Pozdrawiam i liczę na pomoc Szanownych grupowiczów :)
Początkujący
 
Od: 11 sty 2023, 08:38
Posty: 1
Auto: Mazda 3 2011 BL Sedan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: mrok77777 i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323