Mazda 3 BL 2.0 DISI problem z zamykaniem prawych tylnych drzwi.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Fala » 7 sie 2022, 18:59

Witam,

od niedawna jestem przeszczęśliwym posiadaczem Mazdy 3 BL w sedanie 2.0 DISI. Mam pewien problem z elektryką.. Otóż tylne prawe drzwi kiedy się je otworzy i zamknie, na komputerze i na liczniku pokazuje że drzwi są otwarte, mimo że są zamknięte. Jest to na tyle uciążliwe że wtedy zapalają się lampki od wnętrza auta i kiedy łapie naprzemiennie drzwi zamknięte/otwarte to mam dyskotekę w środku, bądź po zamknięciu auta włącza się alarm. Dodatkowo mam takie listwy progowe które ponoć powinny świecić a nie świecą + nie działa mi żarówka od schowka. Czy to może być w jakiś sposób połączone? Najbardziej zależy mi na tych drzwiach żeby działały bez problemu. Dodam, że po jakiś dwóch minutach zwykle już odczytuje, że drzwi są zamknięte. Ruszałem drzwiami i nie ma żadnych luzów. Zamek też raczej dobrze odbija.. czy może ktoś miał taki problem?? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich użytkowników Mazd. :))
Początkujący
 
Od: 7 sie 2022, 18:26
Posty: 1
Auto: Mazda 3 BL 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323