Kluczyk scyzoryk mitsubishi, problem z pilotem

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez klaczi123 » 12 maja 2020, 17:50

Witam serdecznie. Potrzebuje małej pomocy, mianowicie uszkodzeniu uległ pilot mojej Madzi. Układ mitsubishi znajdujący się w środku scyzoryka rozładowuje baterie w trzy dni i po tym czasie niestety otwieranie z pilota nie działa. Teraz pytanie jak najlepiej z tego wybrnąć ? Kupić na allegro zamiennik, który według sprzedawcy będzie kompatybilny (https://allegro.pl/oferta/kluczyk-pilot ... 6987898116). I jestem w stanie w to uwierzyć bo oznaczenie pilota "ske126-01 mitsubishi" się zgadza z moim. Czy poszukać używanego oryginalnego pilota ? Poszukałem paru, ale albo są w kiepskim stanie, albo są np. trzy przyciskowe. Tutaj pojawia się kolejne pytanie, czy kluczyk musi być identyczny i czy np wersja z trzema przyciskami da się zakodować do auta ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)
Początkujący
 
Od: 12 maja 2020, 17:29
Posty: 1
Auto: Mazda 3 1.6, 2010r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323