Demontaż panelu klimatyzacji – fotorelacja ;)

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Razel » 13 lut 2016, 13:25

Był temat jak się dostać do demontażu panelu klimatyzacji a więc proszę ;)
demontujemy nawiew potem radio i śrubki są widoczne :) na YT łady filmik :)

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=M2WPhmqx73c

kolejnym etapem wyciągnięcia panelu klimatyzacji jest dostanie się do 2 śrubek na dolne i tak wyciągamy schowek- miejsce na kubek :) mocno szarpiąc do góry są tak takie klipsy :) również filmik na YT

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=qvzbvSH2Q8g

Po wyciągnięciu tego element który osłania gałkę od biegów delikatnie wyczepiamy prawa lewa strona 2 małe zaczepy dobrze widoczne :)

Obrazek

wysuwamy ją lekko do przodu i pod spodem są 2 śrubki trzymające osłonę drążka zmiany biegów

Obrazek

i w ten sposób mamy dostęp do poszukiwanych śrubek dolnych od panelu klimatyzacji :)

Obrazek

Mam nadzieje że komuś się przyda ;)
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2013, 14:22
Posty: 43 (8/2)
Auto: Mazda 3, rok 2011, 2,2 Diesel

Postprzez KMBak » 24 lut 2016, 10:31

Fajno, przenieś proszę zdjęcia na serwer MazdaSpeed. Bo teraz widzę są odwołania do jakiegoś zewnętrznego serwera.
>> Facebook: Konrad >> Forum: Moja obecna Mazda 6 >> Forum: Moja była Mazda 3 Obrazek
Blue inside & red outside!
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 12 lis 2011, 14:36
Posty: 3819 (129/80)
Skąd: Wrocław
Auto: Jest: Mazda 6 2.5 Sky-G SkyPassion 2016
Była: Mazda 3 1.6 MZR Kirei 2011

Postprzez Razel » 24 lut 2016, 11:15

fotki są na moim prywatnym serwerze wczoraj był chwilowy problem, od razu chciałem wgrać na serwer forum mazdy ale nie dodawało :( bez żadnej informacji dlaczego :(
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2013, 14:22
Posty: 43 (8/2)
Auto: Mazda 3, rok 2011, 2,2 Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323