Tylna belka – różnice pomiędzy Focusem Mk2

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Kangoor » 11 kwi 2021, 22:27

Tak jak w temacie. Przymierzam się do zrobienia całego zawieszenia z tyłu. Chciałbym kupić belkę tylną, oddać do piaskowania, malowania i założyć wszystkie nowe wahacze. Auto nie może stać na podnośniku kilka dni i czekać aż bela wróci z piaskowania bo to zajmie parę dni. Chce kupić używaną żeby wjechać i zrobić to w parę godzin. Zastanawia mnie jednak, czy belka z Focusa MK2 albo i MK3 lub z jakiegoś Volvo podejdzie do naszej Madzi 3. Nie wiem czy są jakieś różnice pomiędzy tym zawieszeniem. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda tak samo. Być może ktoś jest zorientowany w temacie i wie czy są jakieś różnice? Do Mazdy 3 na allegro są jakieś ogłoszenia tej belki ale żadne w mojej okolicy, a i wygalają na nie ciekawe tak jak u mnie. Do Focusa Mk2 są ogłoszenia w mojej okolicy i to w bardzo dobrym stanie, do tego stopnia, że być może nawet nie musiałbym tego oddawać do piaskowania, tylko założyć wszystko tak jak kupię co było by mega ułatwieniem.
Początkujący
 
Od: 19 sty 2021, 17:57
Posty: 6 (2/0)
Auto: Mazda 3 BK
2004
2.0 LPG BRC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323