Mazda 3 – proszę o wycenę

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Tepez » 14 lis 2021, 17:32

Witam Was, proszę o wycenę mojego autka, ponieważ planuję sprzedaż.
Mazda 3 z 2004r, 62kW. – benzyna
Samochód to wersja Hatchback, przebieg 168.500km, od zakupu w 2014r. wymieniłem w nim NOWE części za około 8000zł, na które mam wszystkie dokumenty z serwisu min:
-sworznie wahaczy (cały dół) (ok. 2000zł) (2014)
-tuleje wahaczy (2014)
-nowe opony Dunlop Bluresponse 2 Sport (1400zł) (2015)
-akumulator (450zł) (2017)
-cały układ wydechowy + siatka (800zł) (2017)
-hamulce firmy Brembo (tarcze + klocki 4x – 1200zł) (2015)
-konserwacja całego spodu u blacharza (350zł) (2016)
-i inne rzeczy zawarte w dokumentach

Wszystko w samochodzie działa, elektronika bez zarzutu, klimatyzacja sprawna, tankowałem tylko benzynę Premium na Shell, Circle K, od 95 do 100 oktanów. Bardzo dobre wyposażenie samochodu, np. climatronic, 4x elektryczne szyby, podgrzewane lusterka, immobilazer, mocne ogrzewanie w zimie itp. Jedyne rzeczy które są aktualnie do zrobienia to: tylny amortyzator jest do wymiany. Silnik pobiera olej podczas jazdy w takiej ilości, jak na auta 10lat+, czyli w normie.
Płyny które były wymieniane na przeglądzie są firmy MOBIL, niektóre płyny które mam jeszcze np. hamulcowy, do skrzyni biegów, olej silnikowy czy płyn chłodniczy koncentrat dołączam do samochodu, tak samo wyposażenie jego min: gaśnica, trójkąt, kamizelka, uchwyt na Tel, kamerkę do rejestrowania drogi (450zł) itp. Samochód posiada gumowe oraz welurowe dywaniki.
Ponadto wszystko cała reszta działa bez zarzutu, a samochód jest zadbany z mojej strony i nie było eksploatowane przeze mnie zbytnio, głównie jazda po mieście i czasem obrzeża, zawsze przechodził pozytywnie przeglądy techniczne w mieście, a nie u Zenka na wsi, gdzie podbijają za flaszkę wódki ;) .
Więcej wad samochód nie posiada, opis jest w 100% zgodny z prawdą i wymieniłem wszystko, co trzeba naprawić, a tak to autko chodzi bardzo dobrze, może służyć jeszcze kilka dobrych lat. Mi służył przez prawie 10 lat bez zarzutu, niestety sytuacja finansowa nie pozwala mi na inwestowanie w pojazd, którego i tak już nie używam, szkoda by się marnował w garażu.

Samochód posiada aktualne ubezpieczenie, ale na przeglądzie nie był, ponieważ nie zrobiłem amortyzatora, bo nie mam środków na wkład w samochód, który nie jest mi potrzebny.

Napiszcie cenę od, do.
Zdjęcia poniżej.
Załączniki
IMG_2088.jpg
IMG_2089.jpg
IMG_2090.JPEG
IMG_2091.jpg
IMG_2092.JPEG
IMG_2093.JPEG
IMG_2094.JPEG
IMG_2095.JPEG
IMG_2096.JPEG
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 9 wrz 2014, 13:11
Posty: 19 (2/1)
Auto: Mazda 3 1,4 benzyna 2004 (BK) 85KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323