Pilot Sam otwiera samochód

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez CapitanSonar » 14 lis 2021, 15:37

Witam. Mam problem z pilotami do Mazdy 3bk 2004r. Pilot jest osobno od kluczyka. Problem polega na tym, że pilot Sam otwiera samochód. Oba przyciski działają mogę zarówno otworzyć jak i zamknąć samochód, jednak dodatkowo pilot potrafi sam otworzyć samochód. Zwyczajnie pilot go otwiera nieraz potrafi otwierać go jak głupi cały czas z częstotliwością kilku razy na sekundę a za chwilę przestaje, nieraz zamknę samochód niby wszystko ok odchodzę klika metrów a samochód się otwiera. Najpierw miałem taki problem z jednym pilotem ostatnio zaczęło się to samo z drugim. Wymiana baterii nie pomaga, wymiana przycisków na nowe też nie pomogła. Nigdzie nie znalazłem informacji, żeby ktoś się z tym zmagał a jednak to już 2 pilot tak szwankuje więc coś jest na rzeczy. Macie jakiś pomysł co może być przyczyną?
Początkujący
 
Od: 14 lis 2021, 15:04
Posty: 3 (0/1)
Auto: Mazda 3 BM 2015 2.0 banzyna (hatchback)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323