Mazda 3 BK lift Niedziałający przycisk bagażnika

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Freddy3 » 29 maja 2021, 18:22

Witam,
Dzisiaj przy próbie otwarcia bagażnika za pomocą przycisku na klapie pojawił się problem. Po wciśnięciu przycisku zapala się światło przeciwmgielne tylne i bagażnik nie chce się otworzyć. Jedyny sposób otwarcia bagażnika możliwy jest tylko z kluczyka po włożeniu go do klapy i przekręceniu w prawo.
Nie wiem jak to się stało ale może przez przypadek włączył się jakiś system blokujący? Jeszcze tego samego dnia mogłem otworzyć bagażnik wciskając przycisk... Proszę o pomoc forumowiczów gdyż po przeoraniu instrukcji nigdzie nie mogę znaleźć solucji. Na zagranicznych forach czytałem o jakiejś żółtej dźwigni przy zamku ale niestety ten model jej nie posiada (wersja europejska). Dlaczego po wciśnięciu przycisku zapala się światło przeciwmgielne? Jak sprawić by bagażnik mógł się otwierać znowu za pomocą przycisku?
Początkujący
 
Od: 29 maja 2021, 18:08
Posty: 1
Auto: Mazda 3 BK sedan 1.6 benzyna 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323