Mazda 3 BK MPS – Wentylator chłodnicy

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez idkvs » 19 wrz 2020, 18:42

Cześć,

zaglądając pod maskę rzuciło mi się w oczy ogromne pęknięcie plastiku z wentylatora chłodnicy zaraz przy samym elemencie z łopatami. Mechanik mówił, że nie warto tego kleić i zlecił mi poszukiwanie zamiennika. Niestety po długich poszukiwaniach nie udało mi się znaleźć identycznego kompletu, a te które znalazłem znacznie różnią się od tego, który jest aktualnie zamontowany w samochodzie. Natomiast z tego co zauważyłem to część wygląda względnie identycznie jeżeli chodzi o model BL i jest ona zdecydowanie łatwiejsza do kupienia. Moje pytanie brzmi czy jest cień szansy, że będzie ona pasować, bo nie ukrywam, że ściągać kawałek plastiku zza granicy lub ASO za +-1000zł z tego co udało mi się wyliczyć średnio mnie interesuje, ale w ostateczności nie pozostanie mi nic innego. Nadmienię, że jestem nowym użytkownikiem tego samochodu, więc przepraszam jeżeli pytanie jest idiotyczne i błahe.

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Początkujący
 
Od: 19 wrz 2020, 18:32
Posty: 1
Auto: Mazda 3 BK MPS 08'

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323