Naprawa lub wymiana skrzynki bezpieczników z innym oznaczeniem

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Sionek » 12 paź 2019, 15:28

Witam,

Mam w swojej M3 1.6 benzyna 2003 kultowy problem z gasnącymi zegarami. Próbowałem rozwiązać go patentem z magnesem, jednak po tej operacji światło wsteczne działało zamiast lewego kierunku, a po zdjęciu magnesu zegary zaczęły działać na odwrót czyli przy zgaszonych światłach działają, a kiedy zapalam to gasną.

Czy możliwe jest wyjęcie i wlutowanie nowego tego czarnego przekaźnika czy trzeba całą skrzynkę wymienić? Jeśli można to jakoś naprawić to czy ktoś ma namiary na elektryka co by się tego podjął?

Jeśli konieczna będzie wymiana to czy ktoś wie, czy skrzynka z innym oznaczeniem będzie działać? Mam BP4K 66730C a na allegro widzę tylko z innymi literkami na końcu. Czy któraś z literek jest kompatybilna z wersją C?

Bardzo proszę o pomoc
Początkujący
 
Od: 12 paź 2019, 15:15
Posty: 1
Auto: Mazda 3 1.6 benzyna 2003

Postprzez Rymeq » 20 sie 2023, 16:12

Chętnie dokleję się do tematu z pytaniem czy można wymienić na inny model skrzynki?
A jeśli nie to ktoś może rozszyfruje jaki mam model?
Obrazek
https://imgur.com/a/MsD1U6g


Niby to C ale pewności nie mam, bo te z literą C z tego co widzę na alledrogo nie mają na płasko dolnej części.

I kolejne pytanie czy dalsze cyfry też mają znaczenie? bo widzę że często na alledrogo sprzedawcy piszą też te cyfry po literze.
Początkujący
 
Od: 16 paź 2017, 19:40
Posty: 11 (4/1)
Auto: Mazda 3 I 2004 TDiesel 1.6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323