Lusterko węwnętrznę wymiana ? fotochrom

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez yama » 23 wrz 2019, 17:27

Witam
muszę wymienić wkład lusterka bo okazało się że mam twardszą głowę niż ono :P

Teraz opcje
w modelach wyższych mamy fotochromy z BL można dostać w podobnej cenie co lusterko org/ wkładu nie ma dostępnego/ o ile wersja 2 przewodowa to ok +12V i masa fotorezystory z przodu i z tyłu ale wersja 5 pin ????
przerabiał ktoś w ogóle ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2007, 19:14
Posty: 570 (1/7)
Skąd: Rzeszow
Auto: mazda 3 1.6 BK/Eclipse 4g63(T awd)

Postprzez kaniutek » 24 wrz 2019, 10:47

zamawiałem z aliexpress do hondy civic lustero fotochromatyczne z wyświetlaczem i do tego kamera cofania za 270 zł.

Działa jak oryginalne a do tego kamera cofania bajer co znacznie ułatwia życie.

Może taki pomysł?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lip 2015, 12:12
Posty: 35
Skąd: Końskie
Auto: M3 BL 2009, 1.6 105 KM + LPG by gazparts

Postprzez yama » 24 wrz 2019, 18:15

podobno w wersji Active była opcja fotochromatyka z home linkiem jak udało mi się dowiedzieć USA wersja była na pewno EU nie mam pojęcia.
home link nie potrzebny problem w tym że nie ma takowych na rynku

do BL lub wyższej można kupić od 70 pln w górę problem taki że mocowanie na bank inne i zamiast 3 przewodów mamy 5
Masa +12 z oświetlenia kabiny oraz +12 z wyłącznika biegu wstecznego lub z żarówki ale to strasznie daleko -wersja USA
reszta HGW :( co w nowych wymyślili ciężko zgadnąć
mocowanie to nie problem tniemy obie kulki- z nowe do starego kleimy lub spawamy i VIOLA !!
gorzej kable
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2007, 19:14
Posty: 570 (1/7)
Skąd: Rzeszow
Auto: mazda 3 1.6 BK/Eclipse 4g63(T awd)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323