Xenon – dołożenie do wersji, która go nie posiada

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez chmielu_KL » 19 lip 2019, 15:12

Witam.
Jak wiadomo wersja Kintaro nie posiada xenonu, tutaj myśl czy dałoby się założyć ori xenon np. z wersji która go posiada ?

Zastanawia mnie jak wygląda to od strony technicznej, czy wiązka od lamp jest inna czy nie trzeba by rzeźbić aktualnej, aby podłączyć xenon, zderzak wiem że przeróbka pod spryskiwacze. Jakieś samo poziomowanie na belce ? szczerze to nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda.

Chiński xenon odpada jak coś :) przeróbka obecnych lamp raczej też, zdaje mi się że to większe koszta jak ew, przekładka :)
Ktoś może coś się wypowiedzieć w tym temacie?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez k31t » 19 lip 2019, 23:39

Wiązka ta sama.
Ale:
– lampy po 500 zł
– trzeba dociągnąć wężyki do spryskiwaczy w zderzaku i w zbiornik wymienić albo nowy otworek zrobić
– zaprogramować albo wymienić moduł komfortu, aby spryskiwacze w zderzaku się aktywowały
– widziałeś gdzieś na allegro te czujniki poziomu ??
Do zrobienia ale trochę to już rzeźba.
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2019, 23:26
Posty: 67 (5/6)

Postprzez chmielu_KL » 20 lip 2019, 08:05

Jeżeli tak to wygląda to pikuś, gorsze "rzeźby" się robiło :D
Właśnie ciągle mnie zastanawia czy jest tam jakis czujnik samopoziomowania czy też nie. Wpadnę na złom obejrzeć rozbitka i ocenie czy chce mi się w to bawić :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323