Wymiana radia z przyciskiem tape/md na media, mazda 3 bk 2003

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Justyna2905 » 13 maja 2019, 21:08

Witam to mój pierwszy post. Mam problem z wymiana radia w samochodzie Mazda 3 bk, rocznik 2003. W moim aucie jest fabryczne radio z przyciskiem tape/md, do radia dochodzi wiązka jedna wiązka przewodów, a wyświetlacz jest podpięty do panelu z przyciskami. Radio wyświetlało stacje, głośniki działały jak płyty odtwarzało, tylko FM nie odbierało, wgl nie wyszukuje stacji i nie słychać nawet szumu w głośnikach. Postanowiłam kupić nowe radio, takie z przyciskiem Media, bo wyczytałam że z takiego radia można wyprowadzić końcówkę AUX poprzez adapter. Kupiłam i okazało się że to radio ma wyświetlacz do którego podpina się osobną wiązkę przewodów... A takiej wiązki nie ma w mojej Maździe, jest tylko szeroka wiązka podpinana z tyłu radia. Zrobiłam tak... Podłączyłam nowe radio z przyciskiem media i stary panel/front z przyciskami ze starym wyświetlaczem iii nie dziala. I tu mój problem jak to przerobić zeby radio z przyciskiem media było kompatybilne w Maździe 3 ze starym wyświetlaczem lub żeby doprowadzić dodatkową wiązkę kabli do nowego wyświetlacza.
Początkujący
 
Od: 13 maja 2019, 20:26
Posty: 1
Auto: Mazda 3 bk sedan 2004 1.6 benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323