Awaria lampy lewy tył – prośba u sugestie.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Adamsik » 12 wrz 2018, 02:27

Siemka.
Mam problem z moja Mazda :(
Sorki jeśli temat już gdzież się wcześniej pojawił ale jeszcze nie do końca ogarniam to forum.
Przechodząc do sedna to mam problem z tylna lampa od strony kierowcy.
Po odpaleniu samochodu i po włączeniu świateł wszystko działa jak należy ale zaraz po wciśnięciu hamulca lewa lampa przestaje świecić.
Problem pojawił się prawdopodobnie (wcześniej nie zauważyłem) po wymianie prawej lampy z przodu.
Była ona wymieniana jeszcze raz po kolizji ale problem nie zniknął.
Czytałem gdzieś na jakimś innym forum ze problem może leżeć po stronie silniczka od autoregulacji. Odpiąłem wtyczkę i nic nie pomogło.
Dodam ze tył to lampy ledowe po lifcie a przód to ksenon.
I jeszcze z przodu w lampach "grzebałem" i montowałem sobie ringi i mam nadzieje ze to nie to.
Ringi montowane były prawie 2 lata temu a problem pojawił się jakieś pół roku temu w tym ze wcześniej problem pojawiał się sporadycznie a teraz od jakiegoś miesiąca użeram się z tym codziennie.
Pomóżcie bo nie wiem co mam już robić <płacze>
Kupno lampy chciałem zostawić jako ostateczność :(

Jeśli miał ktoś z was podobny problem to proszę pomóżcie :)
Z góry dziękuje za pomoc. :)
Początkujący
 
Od: 12 wrz 2018, 01:28
Posty: 2
Auto: Mazda 3 BK 2.0 2003r

Postprzez grafipl » 12 wrz 2018, 14:08

https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 0&t=129338 ja się nie bawiłem kupiłem zamienniki na zarowki
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 wrz 2013, 21:34
Posty: 83 (3/2)
Skąd: Stryków
Auto: Mazda 3 BK14 HB LF 2.0 12.2004

Postprzez Adamsik » 12 wrz 2018, 14:18

Wielkie dzięki :D
Początkujący
 
Od: 12 wrz 2018, 01:28
Posty: 2
Auto: Mazda 3 BK 2.0 2003r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323

cron