Problemy po wymianie filtra kabinowego

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Lujiss » 11 sie 2018, 17:56

Witam,

dzisiaj korzystając z chwili czasu postanowiłem wymienić filtr kabinowy. Po wymianie w samochodzie nie wszytko działa tak jak powinno. Może ktoś miał już podobne problemy i wie jak sobie z nimi poradzić, bo ja już nie mam siły...
Pierwszą rzeczą jaką zauważyłem jest zapalająca się kontrolka hamulca – zapala się chwilę po odpaleniu, więc odrzuciłem możliwość zacięcia się czujnika ręcznego. Stan płynu też sprawdzałem, prawie max.
Drugą rzecz to centralny – nie działa z pilota, ale dziwniejszą sprawą jest to, że gdy sprawdzałem czy dobrze podłączyłem wtyczki do skrzynki bezpieczników, zamek zablokował wszystkie drzwi i nie da się nic odblokować – automatycznie wracają w pozycje zablokowania. Pomaga tylko wyciągniecie pomarańczowej wtyczki z skrzynki bezpieczników.
Podnoszenie szyb – nie działa podnoszenie i opuszczanie automatyczne oraz nie działa otwieranie z miejsca kierowcy, tylko każde drzwi osobno.
I (chyba) ostatni z problemów – wiatrak klimy. Już wcześniej zdarzało się że wiatrak się nie uruchamiał; klima działa, sprężarka się załącza, można "sterować" temperaturą i prędkością nawiewu, jednak wiatru nie ma.
Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to prosiłbym o podpowiedź, może coś uda się naprawić samemu...
Początkujący
 
Od: 11 sie 2018, 17:45
Posty: 1
Auto: Mazda 3 BK, 1,6 pb, 2003

Postprzez Gamboa » 11 sie 2018, 20:09

źle powpinałeś albo zruszałeś bezpieczniki i kabe pod schowkiem pasażera
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 wrz 2014, 20:13
Posty: 612 (17/19)
Skąd: Hagen- DE/Tarnów
Auto: Mazda3 2.0 Pb 2005
150 PS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323