Uchwyt do telefonu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Major0013 » 8 mar 2012, 21:39

OK, uchwyt mam od 2 dni, więc mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami.

Uchwyt można przyczepić albo do szyby, albo za pomocą "podstawki" do kokpitu. Jeśli o mnie chodzi, przynajmniej na razie, uchwyt mam przymocowany właśnie do kokpitu.

Przede wszystkim, dużym plusem jest to, że telefon można dowolnie obracać (o 360 stopni).
Telefon mocno trzyma się uchwytu, nie ma w zasadzie możliwości, żeby wypadł.
Mocowanie telefonu jest na sprężynę (nie wiem jak to lepiej nazwać). Chodzi o to, że ta "łapka", która trzyma telefon, jest na sprężynę, więc przy wkładaniu telefonu trzeba ją naciągnąć (można to zrobić spokojnie jedną ręką).

Obrazek

Co do chwiania się telefonu podczas jazdy, to jak droga jest prosta, nic się nie rusza :P
Jak pojawią się jakieś wyboje, to ramię trochę się chwieje, ale nie na tyle mocno, żeby to w jakikolwiek sposób przeszkadzało.

Kilka zdjęć, na razie samego uchwytu, jutro, albo najpóźniej w weekend wrzucę zdjęcia jak to wygląda razem z przeczepionym telefonem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Reasumując

Moim zdaniem uchwyt wart jest tych 37 zł z przesyłka i spokojnie mogę go polecić innym.

Pzdr.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2011, 22:06
Posty: 134 (2/0)
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 3bl Crystal White Pearl

Postprzez Grzegorz K » 10 mar 2012, 16:44

W/w uchwyt jest obecnie chyba w promocji, jedyne 19,99zł + przesyłka. Też się skusiłem :)
http://allegro.pl/uniwersalny-uchwyt-samochodowy-telefon-gps-fv-gwar-i2182067437.html
Moje dziewczyny: Kasia Agatka Alinka exMazda3 BK i Mazda6 GL
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2009, 20:38
Posty: 1002 (0/2)
Skąd: Piława Górna
Auto: Mazda 3 BK 2005 HB Y6

Postprzez Major0013 » 10 mar 2012, 17:12

Grzegorz K napisał(a):W/w uchwyt jest obecnie chyba w promocji, jedyne 19,99zł + przesyłka. Też się skusiłem
http://allegro.pl/uniwersalny-uchwyt-sa ... 67437.html


Tak, to dokładnie ten sam uchwyt, u tego samego sprzedawcy nawet, ale taniej niż ja kupiłem.. :/
farciarz! :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2011, 22:06
Posty: 134 (2/0)
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 3bl Crystal White Pearl

Postprzez crone » 10 wrz 2018, 09:25

Cześć, czy po 6 latach coś interesującego znaleźliście? Temat uchwytów jest ciężki, szukam czegoś sensownego na stałe.

Macie doświadczenie z uchwytami do kratki nawiewu? Jest to stabilne? Nie ma obawy o uszkodzenie kratki?
Początkujący
 
Od: 16 maja 2018, 10:50
Posty: 18
Auto: 3BN 2.0 6AT SkyEnergy + LED

Postprzez some1 » 10 wrz 2018, 13:22

Mocowanie do kratki nie wydaje mi się, żeby było bardzo stabilne. Używam od kilku lat uchwtu Samsunga, nie ma z nim problemów, pasuje do różnych telefonów. Tylko raz na kilka miesięcy warto poprawić przyssawkę, żeby nie było niespodzianki. Coś w tym stylu.

https://allegro.pl/samsung-oryg-uchwyt- ... d0#thumb/1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lip 2010, 17:47
Posty: 679 (0/20)
Skąd: Pruszków
Auto: Mazda 3 BK 2.0 LF TOP '07

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323