Drzwi przednie – czy jest różnica pomiędzy sedanem a HB

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Vege » 10 lut 2012, 14:53

Witam

Niestety przytrafił mi się zonk w postaci wgniecionych drzwi kierowcy (czyli ktoś umiejętnie parkował/wyjeżdzał – jak to Polsce nikt się nie przyznaje, nic nie widział, kamera nic nie zarejestrowała) czyli temat załatwiam samodzielnie z AC. Nie chce się bawić w klepanie, szpachlowanie itp. tylko kupić całe drzwi z jakiegoś rozbitka polakierować i przełożyć – tutaj mam pytanie czy jest różnica pomiędzy przednimi drzwiami w wersji sedan a hatchback czy mogę szukać dowolnych ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Vege
Początkujący
 
Od: 12 maja 2010, 11:29
Posty: 12 (0/1)
Skąd: Pruszków
Auto: Mazda 3 Sedan

Postprzez akostarek » 10 lut 2012, 16:03

w katalogu maja różne numery, więc raczej nie będą pasować z HB do sedana.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2011, 11:57
Posty: 1371 (0/8)
Skąd: Śląsk
Auto: Mazda3 BK Y6 '05

Postprzez Nuno » 10 lut 2012, 18:38

Przednie drzwi różnią się zasadniczo pomiedzy obiema wersjami nadwozia. Mimo tych samych wymiarów, drzwi są inaczej wyprofilowane od strony zewnętrznej. HB posiada specyficzne wyoblenie które od maski począwszy, błotnik, drzwi przednie i tylne przesuwa się przez całą długość nadwozia. Sedan tego nie posiada, przynajmniej ja nie zauwazyłem :)
Nuno
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2011, 17:44
Posty: 206 (1/1)
Skąd: Rzeszów
Auto: Mazda 3 BK Sedan
2.0 LF TOP
2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323