Strona 1 z 1

Gasnące światła podczas jazdy – pomocy

PostNapisane: 1 lis 2011, 20:03
przez mac4321
Witam,

Mamy taki problem w swojej 3 CITD 1,6 2004 sedan.
Podczas jazdy potrafią nagle zgasnąć [jakie?] światła razem z całą konsolą( podświetlenie zegarów pokrętła od Klimy). Radio i przednie światła działają w najlepsze dalej.
Czasami od razu po odpaleniu samochodu przy włączaniu jest taki sam problem. Przednie się uruchamiają natomiast [jakie?] i konsola nie działają.

Elektryk w warsztacie powiedział, że jest to wina komputera. Okazuję się, że po puknięciu w komputer potrafią zgasnąć, bądź się zapalić. Przeczyścił on jakieś styki kabli z kompem itp. ale niestety nic to nie dało.

Stwierdził, że może to być jakiś problem w środku kompa. Zimny lut, albo jakaś ścieżka na płytce czy coś w tym stylu. Naprawa kompa około 800 zł o ile da się w ogóle to zrobić.

Pytanko, znacie jakiegoś elektryka –magika najlepiej z wawy od kompów szczególnie mazd. Może postawi jakaś inna diagnozę.
Może macie jakieś pomysły, co do tego, co to może być.


Pozdrawiam

Re: Gasnące światła podczas jazdy – pomocy

PostNapisane: 1 lis 2011, 20:06
przez mac4321
Oczywiście gasną światła z tyłu