sygnalizacja zamknięcia drzwi

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez gregoryEs » 21 sty 2020, 20:53

Witam ponownie.
Otóż od dwóch miesięcy jestem posiadaczem czerwonej (pewnie najszybszej :D ) trójeczki. Nie byłbym sobą gdyby nie korciło mnie poprawianie fabryki. I tak na pierwszą modyfikację poszło radio. Zostało wymienione na stację multimedialną, jakich pełno. Wszystko było o"k, dopóki nie zamontowałem kamery cofania zawartej w zestawie ze stacją. Kamera, owszem działa bezproblemowo ale znikła mi sygnalizacja zamykania drzwi (chodzi o mignięcie kierunkami). Przy otwieraniu wszystko jest o"k czyli błysną 2 razy. Do tego znikło samoryglowanie drzwi po przypadkowym unlocku. Czy montaż kamery która bierze zasilanie z żarówki cofania narobiłby takiego zamieszania ? Dotychczas nie miałem do czynienia z instalacją CAN i nie wiem jakie problemy mogą wystąpić. Czekam na jakiekolwiek sugestie. Pozdrawiam.
Początkujący
 
Od: 20 sty 2020, 22:52
Posty: 2
Auto: Mazda3 BK, 1.6 77KW, 2005r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323