Auto co jakiś czas traci moc i gaśnie, ale tylko przy wolnych obrotach

Postprzez Chlejus » 3 maja 2021, 17:13

Witam mam niekończącą sie opowieść i błagam o pomoc.

jakis czas temu wymieniłem wtryskiwacze na regenerowane. po tym jak auto stawało w trasie i nie można było go dopalić (tzn tu dygresja, czasami paliło, czasmi nie i strach było nim ruszać, bo co do działania nie było zasady).
Auto odzyskało moc, jeździło jakiś czas bez problemu, przynajmniej jak chodzi o układ paliwowy.

Ostatnio M3 pali bez problemu, ruszam, jadę, i jak jadę od razu w trasę, normalna preędkość powyżej 50 to jest wszystko cacy, jednak jak zaczynam jeździć w korkach, częste stawanie na światłach, przestoje na wolnych obrotach to auto bez żadnych wcześniejszy objawów po prostu gaśnie. 3 dni temu mieliśmy trasę około 60 km, po wiejskich drogach, wzyscy jechali na majówkę, ruch duży i trzeba było jeździć wolno, auto nam zdechło 8 razy. Zawsze jak jechaliśmy wolno. O ile jak auto np na światłach gaśnie nagle, to jak jedzie się wolno to nagle traci moc i gaśnie dopiero po 3-4 sekundach. Dziwne jesto to strasznie i nie wiadomo o co chodzi. Po tym jak zgaśnie to pali na nowo bez problemu, ale ewidentnie jest coś nie tak z systemem palaiwowym. dzisiaj po majówce, na tej samej trasie gdzie ostatnio auto gasło co parę kilometrów, już żadnego probelmu nie było, jechał normalnie.

podłączaliśmy komputer i dostałem nastepujące błędy,na co one wszystkie razem mogą wskazywać?
p1180 – Fuel Delivery system malfunction Low / Intermittent
p1295 – Injector multiple faults – bank 1 / intermittent
p1553 – cylinder 3 injector circuit preformance / intermittent

Niedawno wtryski były regerowane, w wydaje mi się dość renomowanym serwisie Bosha, więc odrzucam narazie tezę żę ten trzeci wtryskiwacz padł. Ale co może być nie tak?

Macie jakis pomysł ?
Początkujący
 
Od: 7 maja 2020, 12:12
Posty: 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323