Mazda 3 BK 1.6 di- Szarpie, gaśnie,spadki mocy-wiem kto może pomóc!

Postprzez Gel » 26 lut 2021, 13:08

Witam.
Pomimo iż z powodu ciągłego problemu z moją Magdaleną, śledzę te forum już od ponad roku w poszukiwaniu rozwiązania tej usterki (jak w temacie) to dopiero postanowiłem się zarejestrować, żeby właśnie założyć ten temat dla osób udręczonych psychicznie jak i finansowo tym problemem, a jeżeli chodzi mój
przypadek to naprawdę już był ciężki, bo żeby dojechać gdzieś do mechanika to tylko 1-dynka i to na raty bo inaczej lina.

Po długim czasie spędzonym na różnych forach, po wielu wizytach u różnych mechaników próbujących to naprawić jak się okazywało po wyjezdzie z warsztatu, na chybił trafił ....i już nawet przestałem liczyć jakich kwotach wydanych ....w końcu trafiłem w sumie trochę przez przypadek na kompetentną osobę która bez problemu uporała się z tym i w końcu mogę się znowu cieszyć w pełni moją Madzią.

Niestety nie dostałem ani nie wyciągnąłem informacji co było nie tak i co trzeba zrobić ale chyba chodziło o sprawy związanie z elektroniką/komputer a nie problemami czysto-mechanicznymi.Tak czy inaczej sam i tak bym tego nie zrobił, a sam fakt,że trafiłem w końcu na ogarniętego człowieka który coś na temat tych silników naprawdę wie i potrafi zrobić daje mi komfort na przyszłość którego nie miałem prawie dwa lata.

Mechanik ten znajduje się w Białej Podlaskiej woj.Lubelskie
Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy mogę dać namiary
Początkujący
 
Od: 26 lut 2021, 12:25
Posty: 1
Auto: Mazda 3
1.6 di 16/dohc
109km 2004r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323