Brak napięcia na pompie paliwa,problem z odpaleniem

Postprzez LukiBOR » 12 paź 2019, 09:20

Witam wszystkich! Mam problem z moją mazdą 3 1.6d 109. Problem polega na tym że nie ma napięcia na pompie paliwa przy zbiorniku i nie podaje ona nawet grama ropy czy to przy włączeniu zapłonu czy to przy próbie odpalania.. Czy ktoś może wie co może być tego przyczyną ? Dodam że doszedłem do tego ponieważ w mazdzie był ogromny problem z odpaleniem odpalała za 4,8,12 razem A jak jej się chciało to za pierwszym... podczas kręcenie z rury wydechowej wydobywały się kłęby białego dymu A w najgorszych wypadkach gdy już odpaliła kopcąc na biało nie było reakcji na pedał gazu przez ok. 2-3min. Dodam,że ten biały dym śmierdzi nieprzepaloną ropą. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuję !

A więc tak. Z tego co udało mi się wywnioskowować to auto nie ma pompy w zbiorniku,auto nie odpala nawet z plaka z listwy wydobywa się "bzyczenie" aczkolwiek po poruszaniu kostką od czujnika ciśnienia przestaje bzyczeć.. dzisiaj będzie podłączony pod kompa,może to któryś z czujników...
Początkujący
 
Od: 12 paź 2019, 07:53
Posty: 1
Auto: Mazda 3 BK,2006r,1.6 mz-cd,109hp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323