Pęknięty wał korbowy

Postprzez Ralf2107 » 15 lis 2014, 18:04

akostarek napisał(a):talk_about85: styczeń 2016


Chyba 2006... ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 cze 2011, 12:54
Posty: 235
Skąd: Murowana Goślina/Grajewo
Auto: Mazda 3 Y6 '05 już bez FAP

Postprzez mglisty » 16 lis 2014, 23:54

Mam wydruk z DSR, po prostu mój prawnik się pyta czy jest coś na potwierdzenie tego wydruku w samym komputerze auta. Nie miał do czynienia z Mazdą, ja też nie, a z samochodów które miałem to przebieg był w sterowniku.

Auto było sprawdzane przed zakupem, ale nie w Maździe – nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak DSR. Samochód zadbany, więc nie było specjalnych problemów.

Dziękuję wszystkim i przepraszam za te nieco tępe odpowiedzi.
Początkujący
 
Od: 6 paź 2014, 22:00
Posty: 15
Auto: Mazda 3 BK Y6

Postprzez smile » 17 lis 2014, 00:19

Kolego, bardzo dobrze, że wziąłeś prawnika. Tylko dzięki takiej postawie jak Twoja te pseudohandlarze przestaną nabijać ludność w butelkę... Mam nadzieję, że sprawa skończy się na Twoją korzyść. Jak najbardziej należy nagłaśniać takie sprawy. Tylko wysoka kara ( grzywny / pozbawienia wolności ) i jej nieuchronność za oszustwo polegające na zmianie wskazania licznika może coś zmienić w handlu samochodami. Szkoda tylko, że takie małe wsparcie jest ze strony rządzących, no ale ich problem nie dotyczy, bo ich stać na nowe samochody.................

Trzymam kciuki!!

Wydruk z DSR jest niepodważalny!! O opinię w tej sprawie możesz zwrócić się do Mazda Motor Poland w Warszawie! Warto też pomyśleć np. o "Turbo Kamera" z TVN Turbo, mogą pomóc w nagłośnieniu sprawy!

Pozdrawiam i trzymam kciuki!!
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 13:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Postprzez mglisty » 17 lis 2014, 16:18

"Turbo kamera" to będzie ostateczność, na razie idę standardową drogą ;) Pozdrawiam!

Odpiszę tutaj Wam jak sprawa się zakończy.
Początkujący
 
Od: 6 paź 2014, 22:00
Posty: 15
Auto: Mazda 3 BK Y6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323