Mazda 3 1.6 diesel nie podaje paliwa

Postprzez rashkiet13 » 15 lis 2017, 09:31

Panowie,po zdiagnozowaniu auta ForScanem – 0 błędów,doszedlem do tego ze na samostarcie auto odpala. Po odlaczeniu przewodu z pompy wysokiego cisnienia do wtrysku,zdaje się jak by paliwo nie leciało. Moze jest to jakaś standardowa usterka,któraś z wtyczek?pompka w baku? Nie wiem od czego zacząć a moze akurat udało by się trafić za pierwszym razem.
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 9 lis 2017, 21:05
Posty: 5 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 3 1.6 CD

Postprzez MAZVAGTECH » 16 lis 2017, 13:28

rashkiet13 napisał(a):pompka w baku
Nie ma. Filtr paliwa wymieniony?
Masz problem techniczny z Mazdą? Szukasz sprawdzonego serwisu? Awaria? Daj znać – postaram się Tobie pomóc!
Na terenie województw: śląskiego i małopolskiego mogę podjechać lub zapraszam do mojego warsztatu w Jaworznie.
☎ 501 158 148 http://www.mazvagtech.pl/
Firma
 
Od: 24 gru 2006, 15:28
Posty: 268 (0/5)
Skąd: Jaworzno
Auto: Mazda GH 2.0D z przekladka na 2,2

Postprzez rashkiet13 » 16 lis 2017, 20:40

Właśnie wg. faktury z Niemiec wymieniony, ale .... wiadomo jak jest ( na pierwszy rzut oka wygląda na świeży , nowy ). Auto na razie stoi w garażu, czeka na weekend. Dzisiaj tylko doszliśmy że nie ma paliwa/nie dochodzi do pompy wysokiego ciśnienia, za to jak się zasysa węża który wchodzi do filtra paliwa ( od baku ) to można napić się paliwa. Tak że problem chyba leży na odcinku filtr paliwa – pompa wysokiego ciśnienia ( albo padła pompa i nie wytwarza podciśnienia i nie zasysa paliwa ? ). Można gdzieś w necie znaleźć jakiś schemat jak to tam te węże idą, co i jak ? coś po drodze z filtra do pompy jeszcze jest ? jakieś zwężki, przejściówki itp ?

18.11.2017
Sytuacja chwilowo opanowana. Auto tak jak by się zapowietrzyło. Po odpowietrzeniu całego układu ożyło. Pytanie do Was, jak to możliwe że zapowietrzyło się z połową baku paliwa ?
Początkujący
 
Od: 9 lis 2017, 21:05
Posty: 5 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 3 1.6 CD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323