wymiana przegubu wewnetrznego

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez trex33 » 31 mar 2014, 20:31

Witam, potrzebuje wymienic przegub wewnetrzny w swojej Mx3 1.6 92r gdyz ostatnio bedąc na kanale zobaczyłem że cała osłonka przegubu jest rozerwana. Mam jednak problem ze znalezieniem takiego do kupna, na alegro widziałem jedynie do wersji 1.8. Możecie mi powiedzieć gdzie taki znajde? ewentualnie ile moge zapłacić za wymiane? orientacyjnie oczywiscie, wiem że co warsztat to inna cena ale mniej wiecej chciałbym wiedziec


i jeszcze jedna sprawa jak moge sprawdzić poziom oleju w skrzyni? znajomy powiedział że skoro ta osłona jest rozerwana to skrzynie napewno mam sucha, to prawda? sry za pewnie debilne pytanie, ale z mechanika to ja jestem kompletnie na bakier ;/
trex33
 

Postprzez witek » 31 mar 2014, 22:27

Co do przegubu to w większych hurtowniach typu intercars, arpol dostaniesz bez problemu, przez internet to uderzaj na carspeed.pl

Jakim cudem osłona przegubu wpływa na poziom oleju w skrzyni?? Jakbyś go wyjął to ma to znaczenie, ale przecież przegub ma własny smar i po to właśnie ta osłona ;)
artysta-kombinator
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 paź 2013, 19:38
Posty: 1119 (7/24)
Skąd: Włocławek
Auto: Jest:
Mazda RX-8 231HP
Było:Mazda MX-3 "Precidia" KL V6
Mazda MX-5 NB

PostTen post został usunięty przez sławol 20 maja 2014, 23:40.
Powód: nie na temat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323