Strona 1 z 1

Przełącznik/Wtyczka do ogrzewania tylnej szyby

PostNapisane: 18 wrz 2010, 18:01
przez mal4hc
Witam,

Mam pytanie odnośnie wtyczki którą się wpina do przełącznika od ogrzewania tylnej szyby. Jak widać na załączonym zdjęciu w mojej mx-3 go nie ma są same kabelki :|
Obrazek
(żółty, czarny, czerwony, czarno-niebieski, czerwono-biały i czerwono-czarny) i jak widać ktoś coś kombinował. Posiadam taką wtyczkę
Obrazek
ale nie wiem jak podłączyć do niej te kabelki który do którego pinu czy koś może mi podpowiedzieć co do czego ? Przełącznik mam taki jak poniżej.
Obrazek
Obrazek

Re: Przełącznik/Wtyczka do ogrzewania tylnej szyby

PostNapisane: 22 wrz 2010, 23:32
przez mal4hc
Widzę że nikt nie był mi w stanie pomóc :( . Sam do tego doszedłem proszę o usunięcie lub zamknięcie tematu !

Re: Przełącznik/Wtyczka do ogrzewania tylnej szyby

PostNapisane: 23 wrz 2010, 00:12
przez Paco
Widocznie nikt tego nie rozbierał w ostatnim czasie. Co do pomocy ... jeśli rozwiązałeś problem to wstaw zdjęcie dla potomnych z prawidłowym podłączeniem :)

Pozdrawiam, Paco.