Strona 1 z 1

Wymiana żarówki światła STOP

PostNapisane: 21 maja 2013, 17:02
przez kristof737
Witam! Może to się wyda śmieszne ale nie mogę się dostać do żarówki stopu w madzi 323f 96r!! Odkręcam 2 śrubki i próbuje wyciągnąć klosz i nic, nie wiem czy tam jest jeszcze jakiś zaczep?Boje się ciągnąć na siłę żeby nie urwać albo nie połamać!! Potrzebuje porady z pewnością jest jakiś prosty sposób!

pozdrawiam! Krzysztof

PostNapisane: 21 maja 2013, 22:23
przez Przemek323c
Odchyl lampe i da sie wymienic bez wyciagania. Czasem sie tak zapieka ze nie idzie wyciagnac, a jest ryzyko polamania lampy.

PostNapisane: 26 maja 2013, 21:47
przez syriusz810
kristof737 napisał(a):Witam! Może to się wyda śmieszne ale nie mogę się dostać do żarówki stopu w madzi 323f 96r!! Odkręcam 2 śrubki i próbuje wyciągnąć klosz i nic, nie wiem czy tam jest jeszcze jakiś zaczep?Boje się ciągnąć na siłę żeby nie urwać albo nie połamać!! Potrzebuje porady z pewnością jest jakiś prosty sposób!

pozdrawiam! Krzysztof



Odkręć dwie śrubki, potem puknij ręką w bok lampy przy śrubkach ( lewa lampa w lewo, prawa w prawo ). Łatwo wychodzi.Czasem gorzej jest założyć z powrotem.Reflektor ma dwa bolce od zewnętrznej strony, które go trzymają i nie wyjmiesz go ciągnąc do siebie. Pozdrawiam