Przełącznik ,, DOOR LOCK ,,

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Markoz1993 » 25 kwi 2015, 13:32

Witam, mam takie małe pytanie. Zakupiłem ostatnio przełącznik ,, Door Lock ,, który ma się znajdować na boczku drzwi kierowcy nad panelem sterowania szybami. Oryginalnie nie mam zaślepkę jednak czy można jakoś ten przełącznik podpiąć/podłączyć czy potrzebna jest oryginalna instalacja? :) :) :)

Dopisano 25 kwi 2015, 17:11:

Szukając po internecie zauważyłem że wprowadziłem parę błędów otóż chodzi mi o blokadę drzwi ,, DOOR LOCK ,, oryginalnie nie posiadam oraz mam zaślepkę. Czy jest jakaś możliwość by podpiąć ja czy należy wymieniać całą wiązkę drzwi ?
Początkujący
 
Od: 26 gru 2013, 15:45
Posty: 8
Auto: Mazda 6 GH 2.5

Postprzez Andrzej414 » 26 kwi 2015, 22:13

Tak nawiasem po co Ci to? :) boisz się że ktoś Ci wejdzie podczas jazdy? :) czy po nocach jeździsz i boisz się stawać na poboczach?

Trzeba podłączyć do siłownika. Rozbierz boczek a wszystko będziesz widzieć co i jak.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2011, 11:44
Posty: 1205 (3/48)
Skąd: Pierwsza Stolica Polski
Auto: Mazda 323C BA 1.5 '96 – była
Mazda 2 DE 1.5 '09
Mazda 3 BK 1.6 '07

Postprzez adamax4 » 27 kwi 2015, 09:11

Andrzej414 napisał(a):Tak nawiasem po co Ci to? :) boisz się że ktoś Ci wejdzie podczas jazdy? :) czy po nocach jeździsz i boisz się stawać na poboczach?

Może np. stać w korku i tym czasie ktoś może otworzyć drzwi i zabrać coś cennego co położył na siedzeniu.

Markoz1993 napisał(a):Czy jest jakaś możliwość by podpiąć ja czy należy wymieniać całą wiązkę drzwi ?

Ten przycisk jest podpięty pod te same dwa przewody, które idą do czujnika w bębenku zamka.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2008, 22:43
Posty: 478 (0/4)
Skąd: Garwolin
Auto: 323f BA 1.8 TURBO '96

Postprzez Markoz1993 » 1 maja 2015, 12:45

Czy mi to potrzebne? Hmm.. szczerze to może nie do końca, ale jeżeli nie jest to jakiś wielki kłopot to czemu by nie sobie coś takiego zamontować :D Akurat mam ściągnięte boczki ponieważ wymieniam porysowane szyby to mogę to wykorzystać.
Jeżeli chodzi o te przewody idące do bębenka zamka to niestety nie posiadam ich w drzwiach kierowcy, natomiast są w drzwiach pasażera :(
A podpiąć pod siłownik to trochę się pomęczyłem i nie znalazłem rozwiązania który do którego podłączyć.
Od przełącznika idą 2 przewody aaa od siłownika 5 ( czarny, czerwony, niebieski, zielony i zielono-biały ) :P
Z góry dzięki za pomoc :D
Początkujący
 
Od: 26 gru 2013, 15:45
Posty: 8
Auto: Mazda 6 GH 2.5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323