Strona 1 z 1

PostNapisane: 8 wrz 2006, 12:38
przez sonly
Sadze ze znalezienie jakiejs uzywanej glowicy bedzie najtanszym rozwiazaniem chyba ze masz ogolnie zajechany silnik i troche gotowki to mozesz zmienic go na cos w lepszym stanie.

PostNapisane: 8 wrz 2006, 12:38
przez tom2407
Ja bym zmienil silnik, z wlasnego doswiadczenia wiem ze robienie glowicy, nie robienie dolu robi problemy (u mnie bylo odwrotnie).
Jedyne "ale" na jaki silnik trafisz

PostNapisane: 8 wrz 2006, 18:56
przez kwiatek662
Silnik jest w dobrym stanie najgorsze z ta glowica a wlasnie z nowym silnikiem tez nie wiadomo jak bedzie :|

PostNapisane: 8 wrz 2006, 19:43
przez jeday
Jak jest peknieta to nawet sie nie zastanawiaj. Szukaj uzywanej. Duzo nie zaplacisz i bedziesz mial spokoj ;)

Nowa głowica czy nowy silnik??

PostNapisane: 9 wrz 2006, 00:39
przez kwiatek662
Witam mam problem tego ze robilem ostatnio glowice okazalo sie ze jest peknieta oddalem ja do spawania. Oczywiscie kupilem nowa uszczelke jednak po 3 tygodniach wyszlo znowu to samo:/. poradzcie mi co najlepiej zrobic wymienic glowicie czy zastanawiac sie nad wymiana silnika ?? a ostatnio i tak duzo kasy na nia wydalem. czekam na odp??

PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:43
przez Alexs
nie no głowicę jeśli silnik jest ok,myślę że to 5 razy tańszy koszt niż cały motorek. No chyba,że bierze olej,że głośno chodzi wtedy warto zrobić cały remont jak już góra będzie zdjęta, lub poszukać silnika ale z gwarancją,np. u nas pod wawką na szrocie sprowadzają silniki i dają gwarancję,koledze poszla natychmiast uszczelka i zwrcili mu koszta naprawy, więc jeśli silnik to tylko z pewnego źródła,
pozdr.