Czujnik temperatury wody

Napisane:
12 lis 2010, 15:36
przez iLS
Nie znalazłem na forum konkretnego miejsca gdzie znajduję się ten czujnik który kupiłem -->
http://allegro.pl/mazda-323f-121-626-mx ... 21225.html więc jeśli ktoś może to proszę o zdjęcie. Jedyny czujnik takiego koloru jaki znalazłem w swojej Madzi to czujnik który jest pomiędzy kolektorem dolotowym a blokiem silnika. Silnik 1.6 SOHC 91 r. oczywiście w Madzie MX3.
Re: Czujnik temperatury wody

Napisane:
13 lis 2010, 19:50
przez emilMZ
tak on własnie jest tam gdzie mówisz,od góry na kolektorze dolotowym za wtryskiwaczami,daje on sygnał do sterownika o stanie cieplnym silnika
Re: Czujnik temperatury wody

Napisane:
14 lis 2010, 11:28
przez iLS
Jakiś pomysł jak go wymienić ? ciężki dostęp tam jest, co wcześniej należy zdemontować, nie chce robić tego na zasadzie, co odkręcę to odkręcę, ważne żeby sie dostać. Może ktoś z was już to robił.
Re: Czujnik temperatury wody

Napisane:
14 lis 2010, 17:38
przez emilMZ
listwe z przewodami do wtryskiaczy napewno trzeba jakoś odsunąć o ile dobrze pamietam,niewiem czy nietrzeba tez listwy wtryskowej odkrecać,juz dokładnie niepamietam bo silnik z mojej 1.6 juz dawno w maju pojechał na żyletki
