Kilka rad przy montażu sterownika zamka centralnego BX 30.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez kurator05 » 18 lis 2018, 18:38

Witam grupowiczów.
Zakupiłem sterownik zamka centralnego BX 30(uniwersalny)chciałem zainstalować go w mażdzie 323F BJ 98r oczywiście c.z. na kluczyk był.Szukałem fachowca ,ale wszyscy się migali tłumacząc brakiem czasu,czytałem też na forach, ale nie było to dosyć jasne dla mnie było tam że trzeba odszukać centralki i wskazania gdzie ona jest były rozbieżne.
Wobec tego przystąpiłem do dzieła; ściągnąłem tapicerkę lewych drzwi(od kierowcy)i zacząłem próbować ,
w wyniku tych prób efekt był dobry,sterownik miał 10 kabelków z czego wykorzystałem tylko 7 ;biały i biało czarny podłączyłem do gniazda które zasila siłownik w drzwiach- otwieranie i zamykanie,żółty , żółto czarny i czarny masa(pod śrubę w drzwiach) czerwony plus z wolnego gniazda u góry drzwi,niebieski kierunkowskazy i wszystko śmiga. <serduszka>
Początkujący
 
Od: 16 cze 2013, 21:55
Posty: 15 (1/0)
Auto: Mazda 323f DITD 2.0 ,90 KM,1998r,typ nadw.BJ,silnik RF2A

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323