Konserwacja podwozia

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez piter32600 » 3 paź 2011, 20:01

Witam wszystkich .Od 3 dni walcze z podwoziem w mojej madzi 323f bj 2001 .Brudna robota ale przyjemna.Mam mały problem bo chciałem zakonserwowa progi zanim je rdza weżmie tylko specjalnie nie wiem jak sie do nich dosta. Może ktoś mi podpowie jak się do nich dosta bez rozbierania połowy auta
piter32600
 

Postprzez shawn » 3 paź 2011, 20:36

Masz korki w progach i dodatkowo u góry nakładki które możesz sciagnać
Forumowicz
 
Od: 13 sty 2009, 19:53
Posty: 85
Skąd: Tarnów
Auto: Mazda 323F 1,3 16V (BJ) '98r

Postprzez Drakonius » 18 mar 2017, 09:36

Witam, chciałem zapytać czy orientuje się ktoś gdzie w Nowym Sączu lub okolicy można zrobić konserwację podwozia (wycinanie, wstawka i konserwacja) za w miarę nie duże pieniądze a żeby było to zrobione dobrze?
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 18:32
Posty: 14
Auto: Mazda 323F BJ 1.6 16V DOHC, 2002r. LIFT

Postprzez sochaarek » 6 lis 2020, 10:40

Ja mam dla Ciebie taką nietypową propozycję na farbę, którą stosują do okrętów i żurawi jako mocno antykorozyjną. Chodzi mi o Norweską farbę okrętową anty sól.. Stosowałem u siebie tą farbę na te elementy, które były na podwoziu już bardzo mocno zardzewiałe i szczerze Ci powiem, że to się u mnie świetnie sprawdziło. Doczyściłem mechanicznie tyle ile dałem radę ,pomalowałem trzy razy i wygląda to naprawdę super.
Początkujący
 
Od: 6 lis 2020, 10:36
Posty: 2

Postprzez zadra » 6 lis 2020, 13:23

mam dla Ciebie taką nietypową propozycję na farbę, którą stosują do okrętów i żurawi


Z tego co pamiętam, to już kolejny raz pojawiasz się na forum ze swoimi super rozwiązaniami i farbą okrętową..

Nic mi do tego, ale podaj nazwę produktu i wstaw zdjęcia jak to wygląda, bo tak na prawdę to bez tych zdjęć i informacji jesteś mało transparentny i mogę przypuszczać, że chcesz zrobić interes na niewiedzy innych lub po prostu wykorzystując ich naiwność perfidnie ludzi naciągać.

Tak więc, albo jesteś na forum i dzieląc się swoją wiedzą pomagasz, albo nie zawracaj nam głowy i nie zabieraj miejsc na dyskach a produkty sprzedawaj i naiwnych szukaj na facebooku albo platformach sprzedażowych...
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3144 (33/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323