Customowe radio (kenwood) & organizacja kabli

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez makaveli524 » 17 paź 2018, 17:03

Cześć wszystkim! Od początku posiadam w mojej Madzi radio Kenwood oraz zegarek z temperaturą zamiast stockowego radia 2DIN.
Krótko mówiąc, radio mocno śnieżyło więc postanowiłem sprawdzić kable, jeden z nich nie był wpięty do końca. Taki czarny z gąbką, dwa szare R i L oraz zasilający, ten czarny nie był podpięty do końca (wypiął się albo bóg wie co się stało) Tak więc wpiąłem go do końca i próbuję radio wrzucić z powrotem na swoje miejsce i tu się pojawił problem :/ Radio nie chce wejść do końca, coś blokuje, najprawdopodobniej kable które są dość krótkie i dość sztywne, próbowałem różne konfiguracje ułożenia tego ustrojstwa ale bez efektów, radio ciągle wystawało. Potrzebuję pomocy, może ktoś już z tym walczył i podzieli się radami? :) Szczerze mówiąc tylko sobie nerwy popsułem, radio leży nie podpięte, kable wiszą, nie mam pomysłu jak rozwiązać ten problem. Za każdą podpowiedź z góry serdecznie dziękuję :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 kwi 2017, 10:35
Posty: 48 (7/0)
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Auto: Mazda 323F
Rocznik: 1999
Silnik: 1.5 16v 89KM
Hatchback

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323