Woda w bagażniku

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Maryjuszz » 4 lis 2016, 10:32

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wodą w bagażniku z prawej strony, w pobliżu schowka. Mokra jest wykładzina na niewielkim obszarze, w formie strugi, która wylewała by się z prawego słupka na podłogę. Uszczelniłem mocowania tylnej, prawej lampy, ale to nie to. Czy otwory na bagażnik dachowy, mogą wlać wodę w słupki dla jej odprowadzenia? Czy może uszczelka, małej szyby z plastikiem na antenę GSM? Dziś sprawdziłem plastik pod schowkiem i od spodu był mokry. Nie mam śruby wkręconej pod lampą, mocującą zderzak, i jeszcze zostanie kratka do sprawdzenia. Dopiero teraz przeszukałem forum.
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2016, 11:23
Posty: 42 (1/1)
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323f 2.0 DiTD 2001

Postprzez mateuszutd » 11 lis 2016, 09:50

ja miałem ten sam przypadek z tą różnicą, że sporo zbierało się pod kołem zapasowym. uszczelka po tylu latach nie ma tej samej giętkości i nie jest na tyle sztywna co powinna. siedziałem w bagażniku, a ojciec polewał samochód wodą, lekkie dotknięcie uszczelki powodowało przelewanie się wody, a przy dłuższym polewaniu wpadała jakby przez popękaną na dole uszczelke, wydaje mi się, że dostawała się tam z łączenia blach na które nakładana jest uszczelka, bo blacha ta już zaczynała naprawdę mocno korodować. pomogło nałożenie tzw gumy na pędzel (oczywiście po wyczyszczeniu z rdzy. uszczelkę kleiłem zwykła kropelką i jak narazie odpukać trzyma od czerwca-lipca
Początkujący
 
Od: 18 lip 2015, 14:20
Posty: 10 (2/0)
Auto: 323f
1.6
2001

Postprzez przemo12345 » 11 lis 2016, 12:55

I jeszcze zostaje antena na dachu. U mnie tamtędy leciało. Tylko ja miałem wodę po obydwóch stronach i we wnęce na koło zapasowe.
Forumowicz
 
Od: 13 sty 2011, 19:40
Posty: 329 (2/1)
Skąd: skarżysko-kam
Auto: była 323f 1.6 bg
była 323f 2.0 ditd bj
była 626 2.0 ditd gf 99r
jest 626 2.0 ditd gf 00r.
jest 3 bk 2.0 rf7j
.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323