Obroty wzrastaja po wciśnieciu sprzęgła – 1.6 sohc

Postprzez fenix2511 » 17 mar 2014, 20:29

Tak jak w temacie obroty po wciśnięciu sprzęgła w czasie zmiany biegów wzrastają o jakies 500 obr po czym spadają tak jak to powinno być , jest to bardzo nerwowe i wiem ze tak być nie może . Napisze od razu co było wymienione aby nie było problemu aby ustalić co jest tego przyczyna , a wiec tak :
– aparat zapłonowy
– kupułka, palec
– świece
– wymieniona przepustnica (używka) wyczyszczona dokładnie
– kable zapłonowe 1,5 roku temu na ngk
wszystkie rzeczy były wymienione do max pół roku temu wiec uznajmy ze wszystko jest świeże .
Aha i jeszcze jedna mała sprawa , auto po całej nocy staniu i rannego uruchomieniu pali od pierwszego przekręcenia kluczyka ale chodzi strasznie nerwowo , i czuc benzynę jakby nie równo paliło , chciałbym się wkoncu dowiedzieć co może być tego wszystkiego przyczyna , gdyż to mnie strasznie boli , a auto było już u kilku mechaników i każdy nie wie co mu dolega , wiec Koledzy bardzo licze na was , pomóżcie proszę :( 1.6 sohc
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 23:24 przez Piotrek_154, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Korekta tematu
Początkujący
 
Od: 3 lis 2011, 15:43
Posty: 8

Postprzez bambam89 » 21 kwi 2014, 11:29

miałem dokładnie takie same objawy w oplu tigrze okazało sie że jest dziura w gumie która idzie od kolektora do silnika wymieniłem i było wszystko ok
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2013, 21:21
Posty: 309 (0/3)
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 3 Bk Aero, Top Sport 2.0 157hp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323