Mazda nie jeździ na benzynie

Postprzez Lesiaczek20 » 13 mar 2019, 15:05

Witam wszystkich, od prawie roku zmagam się z problemem jaki jest nie jeżdżenie mojej mazdy na benzynie. Na gazie chodzi jak złoto. Przez ten czas wymieniłem pompe paliwa, filtr, przewody, przepływomierz i czyściłem wtryski. Była u trzech mechaników i każdy rozkłada ręce. Na zimnym silniku odpala na benzynie- z nie małymi problemami, bo trzeba podpompować paliwo, dodatkowo kilkukrotnie gaśnie ale w końcu udaje jej się przełączyć na gaz, wtedy jest wszystko w porządku. Gdy się nagrzeje już nie chce odpalić na benzynie, gdy wyłączam gaz wtedy przeważnie gaśnie, chyba, że ją trochę gazuje to wtedy się podławi ale i tak w końcu gaśnie- ale to tylko na luzie, na biegu kompletnie nie ma żadnej mocy, nawet się nie dławi. Ostatnio u jednego z mechaników pryskaliśmy paliwem prosto do kolektora i wtedy nagle ożyła, pracowała równo i można było zamykać obrotomierz- wtedy zasugerował wymianę przepływomierza i ew. wtrysków, ale one już były czyszczone. Dziś wymieniłem przepływomierz, ale to dalej nic nie pomogło. Ktoś może miał coś podobnego, wie co mogę zrobić w tej sytuacji?
Początkujący
 
Od: 13 mar 2019, 14:49
Posty: 1
Auto: Mazda MX-3 1.6 1995r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323