el. lusterka z 323f bg, bg protege do 323 bg 3d

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Grigori » 17 cze 2014, 22:06

Witam moje pytanie dotyczy el. lusterek ( i sterownika z deski roz.) czy z 323f bg, bg protege będą pasować do 323 bg 3d a drugie pytanie żebym miał el.lusterka potrzebuje przełącznika i lusterek i ... ( co jeszcze jest potrzebne jakiś przekaźnik lub kontroler?)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2014, 13:06
Posty: 341 (3/1)
Skąd: Lublin/Czerniejów
Auto: Mazda 323 BG GLX 4WD 89r. 1.8 dohc

Postprzez Mazdaxxx » 28 cze 2014, 00:28

tak elektryczne lusterka pasuja z każdej wersji do każdej pod paroma warunkami ... jeśli masz u siebie elektryczne szyby to i instalacja do lusterek w drzwiach jest ( podpinasz kostke i po sprawie )jesli nie masz el szyb to zapomnij o lusterkach bo nie masz do nich instalacji...musisz zwrócić uwage jakiego rodzaju masz przełącznik do sterowania lusterk... w 323f BG były dwa rodzaje przed liftem i po lifcie (mały z konsoli koło lewarka przed i duzy koło lewego kolana kierowcy po lifcie) jesli chcesz to zamontowac do 3drzwiowki interesuje Cie tylko wersja z duzym przelacznikiem bo tylko taki pasuje do 3drzwiowej BG ktory montujesz w zaslepke koło lewego kolana kierowcy a za która jest kostka (o ile masz wyżej wspomniane elektryczne szyby) jeśli wszystko jest tam gdzie powinno być i masz wersje z elektrycznymi szybami czyli wiazka jest przygotowana pod full elektryki to tylko podpinasz lusterka i wlacznik i bedzie działać bez dodatkowych przeróbek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2007, 12:51
Posty: 721
Skąd: Kraków
Auto: mx-3 1.6 107KM 98r

Postprzez Grigori » 12 sie 2014, 11:05

Dzięki wielkie za informacje :)
a i nie mam el.szyb ( i instalacji na nie) a jednak instalacja pod lusterka była zakupiłem wszystko i działa :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2014, 13:06
Posty: 341 (3/1)
Skąd: Lublin/Czerniejów
Auto: Mazda 323 BG GLX 4WD 89r. 1.8 dohc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323