Blacharka

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez piohaq » 10 sie 2004, 00:26

swoja droga chyba troche za szybko to zrobil wiec nei liczylbym na genialny efekt


no szybko, 5 tyg byl u niego z czego 2 go robił, jak dla mnie to nie jest super zrobiony ale nie najgorzej.

teraz wiesz juz do kogo autk anie wstawiac

juz nigdy więcej nie postawię do takiego gościa jak ten. Mój brat kupił auto 2 tyg później odemnie, postawił lakiernikowi w niedzielę a we środę samochód przyprowadzony był na podwóreczko gotowy do jazdy, uszkodzone coprrawda były tylko dzrwi tylne i błotnik. A fachoweic zabrał się za robotę od zaraz.
Forumowicz
 
Od: 3 lip 2004, 17:06
Posty: 29
Skąd: Gdańsk
Auto: 323F / 93 1.6 16V

Postprzez AleXandeR » 10 sie 2004, 18:57

Mam nadzieje, że naprawa mojej maszynki pójdzie szybciej. Dzisiaj wstawiłem, ale już zapowiedziałem gościowi, że będę się u niego regularnie (to znaczy co dwa dni pojawiał) aby obaczyć jak idą postępy itd. Zaznaczyłem na wstępie, że jak mu się nie podoba to niech lepiej nie bierze do naprawy, ale ja lubię wiedzieć co się z moim autkiem dzieje, a jeśli on ma coś do ukrycia to jego problem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2004, 21:53
Posty: 63
Skąd: Toruń
Auto: GE FP '97

Postprzez piohaq » 10 sie 2004, 23:07

Zaznaczyłem na wstępie, że jak mu się nie podoba to niech lepiej nie bierze do naprawy, ale ja lubię wiedzieć co się z moim autkiem dzieje, a jeśli on ma coś do ukrycia to jego problem.


I tak właśnie powinienem postąpić ja, no cóż... człowiek uczy się na błędach. Następnym razem właśnie tak zrobię i mam nadzieję, że to poskutkuje.
pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 3 lip 2004, 17:06
Posty: 29
Skąd: Gdańsk
Auto: 323F / 93 1.6 16V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323