Programowanie pilota zamka centralnego

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez kamil508 » 20 lip 2023, 11:21

Witam, jestem nowy na forum, xedosa też posiadam od niedawna. Mam do auta 2 kluczyki na których normalnie odpala, jest też pilot do zamka centalnego. W pilocie wymienilem baterie, sprawdzali mi go też w warsztacie i pilot nadaje sygnał natomiast auto nie reaguje. I stąd pytanie, jak w xedosie 6 zaprogramować ten pilot aby auto go widziało? Próbowałem według tej metody ale nie działa:


Krok 1: Otwórz drzwi kierowcy i zostaw otwarte.
Krok 2: Naciśnij dwukrotnie przycisk blokady drzwi znajdujący się na drzwiach – zablokuj i odblokuj.
Krok 3: Włóż kluczyk do stacyjki – pozycja wyłączona LOCK.
Krok 4: Trzykrotnie w ciągu 10 sekund przekręć kluczyk do pozycji ON i z powrotem do pozycji LOCK. Zostaw kluczyk w stacyjce w pozycji wyłączonej – LOCK.
Krok 5: Zamknij i otwórz drzwi kierowcy 3 krotnie. Pozostaw drzwi otwarte.
Krok 6: Ecu powinno zareagować (otworzy – zamknie drzwi ). Teraz można programować piloty.
Krok 7: Naciśnij którykolwiek przycisk na pierwszym pilocie 2 krotnie – ECU odpowiada zamknięciem i otwarciem drzwi. Naciśnij którykolwiek przycisk na drugim pilocie 2 krotnie – ECU odpowiada zamknięciem i otwarciem drzwi. Naciśnij którykolwiek przycisk na trzecim pilocie 2 krotnie – ECU odpowiada zamknięciem i otwarciem drzwi. Możesz zaprogramować max trzy piloty.
Krok 8: Wyciągnij kluczyk ze stacyjki . Auto powinno znowu wykonać serię 3-4 zamknięć – otwarć drzwi. Gotowe


Proszę o instrukcję czy da się i jeśli tak to jak zakodować pilota w xedosie 6. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Początkujący
 
Od: 20 lip 2023, 11:07
Posty: 1
Auto: Mazda Xedos 6 v6 2.0 140KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6