Zamienniki dla poduszek silnika/skrzyni-brak ?

Postprzez ypsillon » 4 mar 2014, 21:07

Witajcie.
W moim Xedzie wywaliło chyba 2 poduszki . ( 4 warsztaty – 3 diagnozy ) wiec ostatecznie ide w dwie poduszki skrzyni/silnika . Oczywiscie chodzi o szarpanie przy ruszaniu i zmianie biegów , ostatnio juz nawet z puknieciem.
Wiec, do rzeczy – Poszukuje pilnie tylną oraz lewą poduche (od str kierowcy łapana do podłużnicy) , Zamiennikow to ja nigdzie nie moge znaleźć a ceny org mnie powalają na glebe . W carspeedzie policzyli mi jak dobrze pamietam 720za tylną i 520 zł za lewą . Mało co z krzesła nie spadłem .
Ratujcie !
Początkujący
 
Od: 15 lut 2014, 15:36
Posty: 8
Auto: Xedos 1.6 CAB6

Postprzez Scania » 5 mar 2014, 20:56

rozumiem że uzywki nie wchodzą w grę? (bo mógłbyś poszukać na alledrogo/łotomoto rozbitego xedosa albo na części jak ludzie sprzedają – wtedy za psie pieniądze tylko pytanie jak długo to pojeździ)
jeśli używki nie... to zamienników dalej chyba trzeba szukać.
a co do oryginałów – no niestety :D prawie połowa wartości auta więc to kompletna pomyłka <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2013, 17:44
Posty: 163 (2/0)
Auto: był Xedos 6 2.0 V6 98'
Jest subaru, jest impreza!
GC 2.0 N/A

Postprzez ypsillon » 6 mar 2014, 09:53

Scania napisał(a):rozumiem że uzywki nie wchodzą w grę? (bo mógłbyś poszukać na alledrogo/łotomoto rozbitego xedosa albo na części jak ludzie sprzedają – wtedy za psie pieniądze tylko pytanie jak długo to pojeździ)
jeśli używki nie... to zamienników dalej chyba trzeba szukać.
a co do oryginałów – no niestety :D prawie połowa wartości auta więc to kompletna pomyłka <glupek2>

No z tymi używkami to tak średnio ...Niby mam takiego zaufanego goscia który gdzies pod Krakowem handluje tylko czesciami do mazdy i zawsze u niego biore i ngdy sie nie przejechalem na gosciu , ale to jednak element gumowy...troche loteria..w ostatecznosci tak zrobie, ale najpierw musze ustalic dokladnie srednice poduszek w silnikach V i w rzedowych bo do V jest sporo zamiennikow za normalne pieniadze ( 200-240 zł ) i bede próbował przeprasowywac jezeli srednice podejdą .

Dopisano 6 mar 2014, 15:09:

No to załamka...całe miasto przejechane wzdłuż i wszerz . Zamówiłem od 626 GE . Wizualnie wyglądają tak samo. Co do wymiarow sie okaże .
Początkujący
 
Od: 15 lut 2014, 15:36
Posty: 8
Auto: Xedos 1.6 CAB6

Postprzez ypsillon » 7 mar 2014, 16:35

Więc gdyby ktoś szukał i miał wątpliwości , od 626 GE tylna poduszka jest identyczna i pasuje do B6 . Teraz poszukuje jeszcze prawą , ale tu już chyba tak fajnie nie będzie. Raczej zakończy się na zakupie samego wkładu w Ted-gumie i wprasowaniu.
Ostatnio edytowano 14 mar 2014, 08:52 przez Crenshaw, łącznie edytowano 1 raz
Powód: literówka
Początkujący
 
Od: 15 lut 2014, 15:36
Posty: 8
Auto: Xedos 1.6 CAB6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6