"Czujnik polozenia wybieraka" nie zawsze zalapuje polozenie na Park

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez ibol » 27 lis 2007, 02:39

"Czujnik polozenia wybieraka" nie zawsze zalapuje polozenie na Park, czego objawem jest nie zaswiecenie sie podswietlenia literki P przy zegarach i brak mozliwosci uruchomienia silnika w tym polozeniu.

Aby zalapal, trzeba wajhowac do skutku, lub odpuscic i uruchomic na Neutral, bo inne wlasciwosci P oczywiscie sa.

Czy ktos przerabial ten temat? Gdzie to ustrojstwo sie znajduje i na ile pracochlonna moze byc naprawa?
Początkujący
 
Od: 18 lis 2007, 18:27
Posty: 15
Skąd: Stryków
Auto: Xedos 2.0 V6 '92

Postprzez Bodek » 27 lis 2007, 17:14

Nie wiem jak jest w Twojej skrzyni. U mnie w GE jest taka kostka, która w zależności od położenia lewarka przekazuje sygnał dalej do kompa, a znajduje sięna skrzyni. Nie wiem czy o Ona jest winna temu zjawisku, i nie wiem też czy da się ją naprawić. Może poruszaj tą kostką, wtyczką, wiązką kabli od tej kostki... Ja bym tak zrobił :P

Pozdrawiam !!
Forumowicz
 
Od: 11 wrz 2005, 01:09
Posty: 418
Skąd: Jasło/Katowice
Auto: 626 GE 2.0 CRONOS M/T 1994 LPG

Postprzez ibol » 27 lis 2007, 18:09

Sproboje przy najblizszej okazji jak bede na kanale. Mam nadzieje, ze bedzie do niej dojscie. THX
Początkujący
 
Od: 18 lis 2007, 18:27
Posty: 15
Skąd: Stryków
Auto: Xedos 2.0 V6 '92

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6