Wskaźnik paliwa – problemy, pytania, awarie GD

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez nokturnal » 29 maja 2010, 09:56

Dzieki.
Znalazłem na forum że jak sie polączy na "krótko" przewody w kostce to wskaźnik powienien ruszyć, zrobiłem tak, i nie było żadnej reakcji wiec teraz prawie pewne jest ze to nie pływak tylko coś na przewodach
kupię mocowania kierunkowskazów, oraz panel sterowania nawiewem (ewentualnie inne graty do GD-iki ) – jak ktoś ma na zbyciu proszę o PW.
Początkujący
 
Od: 9 maja 2010, 08:35
Posty: 20
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Auto: chwilowo brak...

Postprzez markmas » 29 maja 2010, 21:43

.. albo wyzioną ducha sam wskaźnik. Na szczęście taka usterka (brak wskazań poziomu paliwa) jest dość prosta do zlokalizowania. Gorsza może okazać się naprawa... Nie przypominam sobie, żeby przewody od poziomu paliwa mogły się mechanicznie przetrzeć. Jedyny punkt to przy puszce z bezpiecznikami, ale to też mało prawdopodobne. Sprawdź najpierw dobrze miernikiem rezystor w baku, a jesli okaże się sprawny to sam wskażnik. Przewody zostaw sobie nadeser :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 cze 2008, 23:48
Posty: 567
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BG 1.6 16V
&
626 GV 2.2i 12V

Postprzez woso1975 » 2 cze 2010, 07:32

Wczoraj dostałem czujnik do GD, ale niestety nie pasował więc oddałem. Pojeździłem trochę po szrotach i udało się kupić z 323 BG. Jest identyczny tylko kostkę trzeba przerobić i przełożyć rezerwę. Najważniejsze że działa. Temat do zamknięcia.
woso1975
Forumowicz
 
Od: 10 maja 2005, 07:34
Posty: 41
Skąd: Bytom
Auto: 626 GD '88 FE 2.0i

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6