626 gd coupe montaż haka holowniczego

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Walbrzych » 27 mar 2017, 19:27

Witam wszystkich dawno mnie tutaj nie było .
Mam ogromny problem i licze ze mi ktos pomoże wynagradzam wielkim browarem za pomoc
otóż kupiłem przyczepke niewiadów 126 i chciałbym zamontować hak holowniczy do swojej mazdy
i jak to polega w coupeyach gdzie on jest mocowany jaki mam hak zakupic uzywany nowy jakiej konstrukcji nigdzie do gd nie moge znaleść haków .Jak potem z rejestracja ??? bardzo licze na pomoc !!!
Początkujący
 
Od: 6 kwi 2015, 20:42
Posty: 27
Skąd: Sosnsowiec
Auto: Mazda 626 2.0 GD Coupe

Postprzez rychol4x4 » 30 mar 2017, 19:18

czesc
Tak sie składa że ja mam coupe z hakiem, którego bde sie pozbywał. Jeśli wykażesz się odrobiną cierpliwości przekaże Ci hak wraz z know how. :) Myśle, że na początku maja się za to wezmę.
rychol4x4
 

Postprzez dzaper » 31 mar 2017, 06:39

Witam z rejestracja nie ma problemu jeżeli kupisz hak używany musi mieć czytelna tabliczkę znamionowa montujesz solidnie i tak żeby światła w przyczepie działały. Potem jedziesz na stacje diagnostyki pojazdów diagnosta wystawia kfit potem z tym papierkiem dowodem rejestracyjnym i karta pojazdów jedziesz do urzędu komunkacji i sprawa zalatwiona.

Dopisano 31 mar 2017, 07:41:

Witam z rejestracja nie ma problemu jeżeli kupisz hak używany musi mieć czytelna tabliczkę znamionowa montujesz solidnie i tak żeby światła w przyczepie działały. Potem jedziesz na stacje diagnostyki pojazdów diagnosta wystawia kfit potem z tym papierkiem dowodem rejestracyjnym i karta pojazdów jedziesz do urzędu komunkacji i sprawa zalatwiona.
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2015, 20:06
Posty: 75 (10/1)
Skąd: Żywiec
Auto: Mazda premancy 2.0

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6