Strona 1 z 1

Montaż sprężenyn

PostNapisane: 13 sie 2009, 10:17
przez Barry
zamontowałem jakiś czas temu sprężyny obniżające. Jednak nie opuściły auta i były przy tym twarde więc postanowiłem wrócić do oryginałów. Jednak teraz auto stoi na tych sprężynach co były dużo wyżej niż wcześniej. Czy można w jakiś inny sposób zamontować sprężyny niż oryginalnie bo innego powodu nie widzę że auto na tych samych sprężynach stoi wyżej.

PostNapisane: 13 sie 2009, 11:36
przez misiek@07
A ile jeżdziłeś po wymianie sprężyn? Same się nie wyciągneły :P , pojezdzij cały dzień i wszystko wróci do normy.

PostNapisane: 13 sie 2009, 11:58
przez Barthek
Barry napisał(a):Jednak nie opuściły auta

Wydaje mi się, że opuściły – mierzyłeś wysokość dachu od ziemi przed i po? Teraz po zamontowaniu seryjnych widzisz właśnie różnicę pomiędzy tamtymi a oryginalnymi.
misiek@07 napisał(a):pojezdzij cały dzień i wszystko wróci do normy
Trochę się poddadzą oczywiście.

PostNapisane: 14 sie 2009, 16:19
przez Barry
Mierzyłem seryjne kiedyś i teraz. Zakładał to mechanik dlatego pytam czy jest to możliwe by teraz auto stało tak wysoko. Zrobiłem parę kilometrów i nie opadło nic.

PostNapisane: 16 sie 2009, 20:46
przez DamianMX6
A jakiej firmy te sprężyny?

Jeśli Jamexy to jak najbardziej możliwe.