Problem z hamulcami

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez lopezzzooo » 27 cze 2017, 16:27

Witam, posiadam mazde mx 6 2.0 benzyna z 1997 roku i mam nastepujacy problem, w zaciskach(tak obstawiam) ciągle coś lata, odgłos jest taki jakby klocki były luźne, dzieje sie to tylko na nierownosciach, i gdy wcisne hamulec brzeczenie ustaje jak puszcze pojawia sie znow, zaciagajac reczny podczas jazdy brzeczenie nie ustaje stąd też podejrzewałem przednie zaciski, zauwazylem też ze przejezdzajac np przez prog zwalniajacy odglos wystepuje podczas przejezdzania tylnej osi, natomiast wymieniłem tarcze, klocki(razem z zewstawem montazowym, wszystkie blaszki itd), dzis wymienilem prowadniczki w zaciskach i posmarowalem je bardzo dokladnie, ale brzeczenie nie ustalo, wszystko siedzi solidnie, nic sie nie rusza, jezdzilem po mechanikach, szukalem w internecie, brakuje mi juz pomyslow co sprawdzic/wymienic, ma ktos pomysł co to może być ?
lopezzzooo
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6