Naprawa/wymiana zamka (wkładka drzwi)

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Janusz626 » 30 sty 2010, 10:59

lukkas_kg kup na szrocie sama wkladke zamka od GE, rozbierz wkladke stara i nowa, jak masz troche cierpliwosci, czasu i umiejetnosci to dostosujesz stara wkladke do obecnego kluczyka.
Operacja moze nie jest latwa ale do zrobienia, musialem tak postapic z wkladka w GF jak mi pekl korpus zamka w drzwiach pasazera.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 wrz 2007, 16:14
Posty: 1880 (49/17)
Skąd: PTR
Auto: Mazda 6 2.0 Sky-G 2017 SkyPassion

Postprzez bokser1111 » 28 lut 2010, 18:58

czy wkładke która nie rusza sie ani troche z powodu nie używania można jakoś przywrócić do życia ?? :) Bardzo proszę o odpowiedź.Pozdrawiam Norbert.
>>>>>>>LOVE PARADE<<<<<<<>>>>>>>>LOVE 626 GE<<<<<<<<
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 lut 2010, 10:40
Posty: 170
Auto: Mazda 626 GE 1,8 96r.

Postprzez Ania69 » 28 lut 2010, 19:13

Wkladke jesli ci stoi wyjmij spryskaj wd lub namocz w ropie przeczysc i powinna chodzic.Co do zamkow to u mnie drzwi otwieralo sie tylko z pilota, a ciegna byly pozdejmowane aby nie mozna bylo otworzyc z kluczyka,co do lamakow to po nich normalnie sie z kluczyka otwiera tylko jak sa partacze i otwieraja wynalazkami to jest tak podewastowane
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2009, 15:11
Posty: 378

Postprzez bokser1111 » 28 lut 2010, 20:36

Ania69 napisał(a):Wkladke jesli ci stoi wyjmij spryskaj wd lub namocz w ropie przeczysc i powinna chodzic.Co do zamkow to u mnie drzwi otwieralo sie tylko z pilota, a ciegna byly pozdejmowane aby nie mozna bylo otworzyc z kluczyka,co do lamakow to po nich normalnie sie z kluczyka otwiera tylko jak sa partacze i otwieraja wynalazkami to jest tak podewastowane


Dziekuję za odpowiedź ;) jak tylko zrobi sie troszke cieplej to wyjme wkładki i zobaczymy co z tego wyniknie :)Pozdrawiam.Norbert
>>>>>>>LOVE PARADE<<<<<<<>>>>>>>>LOVE 626 GE<<<<<<<<
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 lut 2010, 10:40
Posty: 170
Auto: Mazda 626 GE 1,8 96r.

Postprzez bokser1111 » 23 mar 2010, 18:17

bokser1111 napisał(a):
Ania69 napisał(a):Wkladke jesli ci stoi wyjmij spryskaj wd lub namocz w ropie przeczysc i powinna chodzic.Co do zamkow to u mnie drzwi otwieralo sie tylko z pilota, a ciegna byly pozdejmowane aby nie mozna bylo otworzyc z kluczyka,co do lamakow to po nich normalnie sie z kluczyka otwiera tylko jak sa partacze i otwieraja wynalazkami to jest tak podewastowane


Dziekuję za odpowiedź ;) jak tylko zrobi sie troszke cieplej to wyjme wkładki i zobaczymy co z tego wyniknie :)Pozdrawiam.Norbert



witam ponownie. mam jeszcze pytanko ponieważ mam zamiar w wekend zabrać sie za czyszczenie wkładki.czy te wkladki mozna rozebrac na czesci pierwsze czy tylko wyjac tak jak siedza w drzwiach?oraz jak rozebrac cala tapicerke drzwi tak aby nic nie uszkodzic? posiada ktos fotki ? :)
>>>>>>>LOVE PARADE<<<<<<<>>>>>>>>LOVE 626 GE<<<<<<<<
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 lut 2010, 10:40
Posty: 170
Auto: Mazda 626 GE 1,8 96r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6